MBE self-study online course

Program kursu oparty jest na naszej sprawdzonej akademii MBE Master of Business English. Obejmuje on 10 biznesowych bloków tematycznych, a każdy z nich podzielony jest na trzy tematy. W każdym z nich znajdziesz materiał audiowizualny, szereg interaktywnych ćwiczeń, a także materiały w wersji pdf, które w każdej chwili możesz wydrukować. Notowanie na papierze zmusza Twój mózg do bardziej intensywnej pracy niż wtedy, gdy informacje zapisujesz na komputerze. Dzięki pisaniu zapamiętasz jeszcze więcej i szybciej. Połączenie wykonywania ćwiczeń na komputerze i odręcznie da najlepsze efekty! Przed rozpoczęciem pracy z materiałem odsłuchaj nagranie, które załączamy dla Ciebie. Pomoże Ci ono zrozumieć temat i wykonać ćwiczenia we właściwy sposób.

Realizuj bloki tematyczne zgodnie z ich numeryczną kolejnością na platformie. Po wykonaniu ćwiczeń z danego modułu, aktywują się kolejne materiały. Ćwiczenia na platformie możesz wykonywać wielokrotnie, za każdym razem mając możliwość sprawdzenia poprawnych odpowiedzi i śledzenia swoich postępów. Ćwiczenia w formacie pdf zawierają klucz odpowiedzi, który pomoże Ci upewnić się, że to co robisz, robisz dobrze.

Wszystkie ćwiczenia możesz wykonywać na komputerze, tablecie czy telefonie, bez żadnych ograniczeń, kiedy tylko masz ochotę. Pracując samodzielnie możesz uczyć się w dowolnym momencie w każdym miejscu na ziemi!

Dostęp do platformy otrzymujesz na 12 miesięcy (z możliwością późniejszego przedłużenia), także możesz zrealizować materiał we własnym tempie – w kilka tygodni lub miesięcy – i wracać do kursu wielokrotnie, kiedy poczujesz potrzebę odświeżenia sobie słownictwa.

Ten kurs to ogromna dawka praktycznych i różnorodnych ćwiczeń, które umożliwią Ci poszerzenie zasobu słownictwa biznesowego i rozbudzą chęć na więcej! Pamiętaj, że jeśli po zrealizowaniu kursu do nauki samodzielnej będziesz mieć poczucie, że chcesz nauczyć się jeszcze więcej pod okiem profesjonalnego trenera, możesz zapisać się na nasze szkolenie MBE Master of Business English i zrealizować poszerzony materiał w grupie.

Jeśli po zakończeniu kursu uznasz, że jesteś gotowa/y, aby podejść do egzaminu końcowego i zdobyć certyfikat MBE Master of Business English, musisz w pierwszej kolejności zaliczyć na min. 75% test końcowy na platformie. Egzamin końcowy przeprowadzany jest przez Trenerów MBE dwa razy w roku. Cenę oraz terminy egzaminów końcowych znajdziesz na stronie: https://mbe.hutchinson.org.pl/

*** Ważne! Po zakupie otrzymasz 14-dniowy dostęp tylko do lekcji z pierwszego modułu tematycznego. W tym czasie możesz przetestować nasz produkt i w przypadku rezygnacji uzyskać zwrot środków. Po 14 dniach dostęp do całości kursu zostanie Ci odblokowany automatycznie. Jeżeli jednak nie będziesz chciał/a czekać, możesz zrezygnować z prawa do odstąpienia od umowy, wysyłając nam stosowną wiadomość e-mail. Otrzymasz dostęp do całego materiału. ***

mbe.hutchinson.org.pl

Nie rozpoczęty
This course is currently closed

Szkolenie Includes

  • 10 Zagadnienia
  • 30 Tematy
  • 1 Quiz